Kurs nurkowanie choszczno raty | nurkowanie24.com

Kurs nurkowanie choszczno raty

Kurs nurkowanie szczecin raty

Open Water Diver PADI to najbardziej uznanym kurs nurkowania dla początkujących na świecie. Plan kursu pozwala skuteczne opanowanie wszystkich podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu każdy otrzymuje uznawany na całym świecie certyfikat Open Water Diver PADI uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. To najlepszy wybór – nurkowanie dla początkujących Kurs nurkowanie choszczno raty

Kurs nurkowanie szczecin raty

Kurs nurkowanie szczecin raty

A teraz najważniejsze !

Nurkowanie nie musi wiązać się z dużymi wydatkami!

Kurs rozkładamy na 6 równych rat !

Dlatego nurkowanie jest już dostępne dla każdego.

 

 

Pełen opis kursu znajdziecie tutaj

 

Koszt kursu i materiałów PADI – film DVD, książka tabele nurkowe i certyfikat rozkładamy na sześć równych rat np miesięcznych – dostosowanych do tempa Twojego kursu. Tak żeby nowe hobby nie obciążało domowego budżetu. Kurs nurkowanie szczecin raty.

 

System ratalny, który proponujemy jest naturalnie nieoprocentowany i polega na zaufaniu. Bardzo szybko się zorientujesz, że nurkowanie polega przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu.
Możesz też zaproponować coś wg. Twoich możliwości finansowych. Ważne jest jednak to żeby kurs był rozliczony na przedostatnim dniu nurkowym kursu.
Zakładając, że zaczynamy kurs w styczniu, a będziesz go kończył, czy kończyła w maju/czerwcu, to masz pół roku na spłatę kursu. Nawet nie poczujesz tego w portfelu.
Dlatego też zawsze zachęcamy aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem zimą. Latem jest wtedy czas na zabawę.

Film z naszych zajęć na basenie:

A gdzie nurkujemy po kursie ?

Wakacje nurkowe – Malta 😉

Zapisz się na kurs nurkowania

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

 

Facebook