Kurs nurkowanie poznań raty | nurkowanie24.com

Kurs nurkowanie poznań raty

Kurs nurkowanie poznań raty

Open Water Diver PADI to najbardziej popularny podstawowy kurs nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu pozwala sprawnie opanowć wszystkie podstawowe umiejętności nurkowe, a po jego ukończeniu każdy dostaje uznawany na całym świecie certyfikat Open Water Diver PADI, pozwalający na samodzielne nurkowania do głębokości 18 metrów. To najlepszy wybór – nurkowanie dla początkujących Kurs nurkowanie poznań raty


Kurs nurkowanie szczecin raty

Kurs nurkowanie poznań raty

 

A teraz najważniejsze !

Nurkowanie już nie musi wiązać się z dużymi kosztami!

Koszty kursu dzielimy na 6 równych rat !

Dlatego nurkowanie jest już dostępne dla wszystkich.

 

 

Pełen opis kursu znajdziecie tutaj

 

Koszt kursu i materiałów PADI – film DVD, książka tabele nurkowe i certyfikat dzielimy na sześć równych rat miesięcznych – dostosowanych do tempa Waszego kursu. Tak żeby nowe hobby nie nadwyręzyło domowego budżetu. Kurs nurkowanie poznań raty.

 

System ratalny, który mamay jest naturalnie nieoprocentowany i polega na wspołnym zaufaniu. Bardzo szybko się zorientujesz, że nurkowanie opiera się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu.
Możesz również zaproponować coś wg. własnych możliwości finansowych. Kluczowe jest jednak to żeby kurs był rozliczony na przedostatnim dniu nurkowym kursu.
Zakładając, że zaczynamy kurs w listopadzie/grudniu, a będziemy go kończyć, w maju/czerwcu, to mamy pół roku na rozliczenie kursu. Nawet nie poczujesz tego w portfelu.
Dlatego też czesto zachęcamy aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem zimą. Latem jest wtedy czas na zabawę.

Zapisz się na kurs nurkowania

[contact-form-7 id=”2491″ title=”Formularz 1″]

 

Facebook