Kurs nurkowanie pyrzyce raty | nurkowanie24.com

Kurs nurkowanie pyrzyce raty

Kurs nurkowanie pyrzyce raty

Open Water Diver PADI to najbardziej uznanym kurs nurkowania dla początkujących na świecie. Palna kursu pozwala skuteczne opanowanie wszystkich podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu każdy otrzymuje uznawany na całym świecie certyfikat Open Water Diver PADI uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. To najlepszy wybór – nurkowanie dla początkujących Kurs nurkowanie pyrzyce raty

Kurs nurkowanie szczecin raty

Kurs nurkowanie szczecin raty

A teraz najważniejsze !

Nurkowanie nie musi wiązać się z dużymi wydatkami!

Kurs rozkładamy na 6 równych rat !

Dlatego nurkowanie jest już dostępne dla każdego.

 

 

Pełen opis kursu znajdziecie tutaj

 

Koszt kursu i materiałów PADI – film DVD, książka tabele nurkowe i certyfikat rozkładamy na sześć równych rat np miesięcznych – dostosowanych do tempa Twojego kursu. Tak żeby nowe hobby nie obciążało domowego budżetu. Kurs nurkowanie pyrzyce raty.

 

System ratalny, który proponujemy jest naturalnie nieoprocentowany i polega na zaufaniu. Bardzo szybko się zorientujesz, że nurkowanie polega przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu.
Możesz też zaproponować coś wg. Twoich możliwości finansowych. Ważne jest jednak to żeby kurs był rozliczony na przedostatnim dniu nurkowym kursu.
Zakładając, że zaczynamy kurs w grudniu/styczniu, a będziesz go kończył, czy kończyła w maju/czerwcu, to masz pół roku na spłatę kursu. Nawet nie poczujesz tego w portfelu.
Dlatego też zawsze zachęcamy aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem zimą. Latem jest wtedy czas na zabawę.

Zapisz się na kurs nurkowania

[contact-form-7 id=”2491″ title=”Formularz 1″]

 

Facebook