nurkowanie dla dzieci szczecin. Min 8 lat | nurkowanie24.com

nurkowanie dla dzieci szczecin

nurkowanie dla dzieci szczecin

To oczywiste, że woda jest żywiołem, w którym nasze dzieci czują się fantastycznie. Jeżeli Wasze pociechy kochają bawiąc się w wodzie całymi godzinami, wyciągają z dna muszle i oglądają rybki. To spróbujcie dać im coś więcej i zaproponujcie im nurkowanie! nurkowanie dla dzieci szczecin

nurkowanie dla dzieci szczecinMamy specjalnie przygotowane programy zajęć tylko dla dzieciaków, na których mogą spróbować nurkowania z prawdziwym sprzętem nurkowym albo zrobić dziecięcy kurs nurkowania i stać się prawdziwymi nurkami.

Znając problemy czasowe wszystkich zabieganych rodziców, w ramach programu nurkowanie dla dzieci szczecin staramy się dostosować dzień i godzinę zajęć do Waszych możliwości. Dlatego nurkujemy na kilku basenach (dwa baseny w Szczecinie, Policach, Goleniowie i Myśliborzu) Zajęcia na basenach w zależności od lokalizacji odbywają się w środy czwartki i niedziele w godzinach popołudniowych i wieczornych. Napisz do nas i sprawdź dostępne terminy zająć

nurkowanie dla dzieci szczecin

 nurkowanie dla dzieci szczecin Program Bąblowiec – Bubblemaker (od 8 lat) – jedno nurkowanie.

Specjalnie przygotowany dla dzieciaków od 8 lat. Zajęcia teoretyczne i nurkowanie odbywa się na basenie. Pokazujemy prostą i zrozumiałą dla dzieci teorię – podstawowe zasady bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw pod wodą.

Podczas zajęć, robimy zdjęcia na pamiątkę pierwszego nurkowania!

Każdy uczestnik programu nurkowania dla dzieci otrzymuje: dyplom Bubblemaker, logbook, nalepki, naszywki, zmywalny tatuaż, zabawkę oraz duży ręcznik.

nurkowanie dla dzieci szczecin Program Komando Foki – Seal Team (od 8 lat) – minimum pięć nurkowań.

Zajęcia dla dzieci od lat 8. W ramach programu dzieci przeprowadzają podwodne misje specjalne podczas, których uczą się:

  • unoszeniu się jak astronauta w wodzie
  • nurkowania przy dnie i odszukiwaniu zaginionych skarbów
  • pływania w toni – przepływaniu przez podwodne obręcze.
  • sposobów doboru oraz używania maski i płetw,
  • sposobów używania jacketu i automatu oddechowego,
  • używania manometru
  • zasad oddychania pod wodą,
  • technik wyrównywania ciśnienia w uszach
  • sposobów oczyszczania maski z wody,
  • sposobów oczyszczania automatu oddechowego z wody

Program Nurkowanie dla dzieci szczecin to fantastyczna okazja przeżycie podwodnej przygody i poznanie nowych przyjaciół. Można też sięgnąć dalej biorąc udział w programie Master Seal Tem!

Aby otrzymać tytuł Mistrza Komando Foki należy wykonać 10 zadań specjalnych. Każdy uczestnik nurkowania otrzymuje: książeczkę nurkową, dyplom, kartę członkowską Komando Foki, naklejkę i naszywkę.

Szkolenie nie kończy się certyfikatem a jedynie dyplomem, ale może dać dziecku wiele satysfakcji i zadowolenia.

Pierwszy kurs pozwalający samodzielnie nurkować to Junior Open Water Diver, minimalny wiek to skończone 10 lat. Program kursu jest identyczna z programem nurkowania dla osób dorosłych i obejmuje 5 nurkowań na basenie i 4 nurkowania w jeziorze.

Cały program zajęć jest realizowany według standardów federacji PADI

NURKOWANIE DLA DZIECI SZCZECIN

Zapisz się na kurs nurkowania

[contact-form-7 id=”2491″ title=”Formularz 1″]
Facebook