Nurkowanie Techniczne Malmo | nurkowanie24.com

Nurkowanie Techniczne Malmo

Nurkowanie Techniczne malmo

Kursy nurkowanie techniczne Malmo są przeznaczone dla nurków z doświadczeniem i świadomych ryzyka nurkowanie technicznejakie „sport ekstremalny” za sobą niesie. Nurkujemy głębiej i dłużej z wykorzystaniem różnych gazów w zależności od etapu nurkowania przekraczając rekreacyjne limity bezdekompresyjne.

Nasze szkolenia uczą stosowania właściwych procedur i zasad bezpieczeństwa, planowania nurkowań, odpowiedniej konfiguracji sprzętu do side mount czy back mount.

Nurkowanie techniczne malmo charakteryzuje się wykorzystaniem znacząco większej ilości sprzętu i wyższymi wymogami treningowymi. Wszystko to po to żeby nurek techniczny był bardzo dobrze przygotowany na nowe wyzwania, z którymi będzie musiał się zmierzyć pod wodą

Nurkowanie techniczne nie jest dla wszystkich!

Szkolenie nurkowania technicznego malmo jest wymagające. Nie dość, że dochodzi masa nowego sprzętu,

nurkowanie techniczne malmo

którym trzeb nauczyć się sprawnie posługiwać, to do opanowania jest sporo wiedzy teoretycznej.

Szkolenia techniczne to nie są kursy nurkowania dla osób, które chcą sobie po prostu głębiej ponurkować. To kursy, które są wymagające i przygotowują do przeprowadzania poważnych nurkowań.

W ramach naszych kursów i warsztatów nurkowania technicznego malmo program organizacyjny dostosowujemy do każdej grupy indywidualnie – tu nie ma miejsca na pośpiech. Zajęcia organizujemy tak żeby każdy miał komfort. Zajęcia prowadzone są na najciekawszych kamieniołomach, malmou, Malcie i malmoze.

Często zdarza się sytuacja, w której przed przystąpieniem do kursy trzeba uzupełnić warsztat nurkowy naszego przyszłego nurka technicznego. Dlatego przed przystąpieniem do kursu technicznego obowiązkowo robimy nurkowanie sprawdzające.

Nasze kursy nurkowania technicznego w malmoie prowadzone są wg światowych standardów federacji IDF, IANTD i PADI.

W ramach każdej z federacji struktura kursów technicznych malmo jest unikalna, ale zorganizowana tak żeby

nurkowanie techniczne malmo

dane poziomy kursów nurkowania technicznego malmo były adekwatne. Daje to możliwość migrowania miedzy szkoleniami różnych federacji. Dlatego jeżeli wcześniej nie szkoliłeś się w IDF, IANTD czy PADI to nie ma żadnego znaczenia. Federacje na mocy wzajemnych porozumień akceptują swoje programy szkoleń technicznych i rekreacyjnych.

Nie wiesz, który kurs jest dla Ciebie najlepszy? Zadzwoń lub napisz do nas! Poprowadzimy cię i ustalimy najciekawszy scenariusz kursu technicznego!

 

Kursy nurkowanie techniczne malmo w IDF:

Poprzez synergię działań i doświadczeń dbamy, by nurkowanie było konsekwentnie postrzegane jako idf_maleatrakcyjna i bezpieczna forma aktywności, gdzie nacisk na bezpieczeństwo i praktyczne umiejętności ratownicze kładziony jest na wszystkich etapach szkolenia – w myśl zasady – SAFETY FIRST!

IDF Twinset Diver – Kurs nurkowania z użyciem zestawu dwubutlowego, popularnie zwanego twinsetem. Celem szkolenia jest nauczenie kursanta efektywnego korzystania z posiadanego sprzętu i rozumienia zasad, jakimi rządzi się dobrze dobrana i bezpieczna konfiguracja.

IDF Side Mount Diver – Kurs nurkowania w konfiguracji bocznej, obejmujący procedury awaryjne, ratownicze i metody uzyskiwania idealnego trymu odpowiednie dla side mountu.

IDF Master Diver – Kurs, który jest najwyższym stopniem nurkowego wtajemniczenia na ścieżce rekreacyjnej i jednocześnie otwiera drzwi do świata nurkowań technicznych, umożliwiając planowanie i wykonywanie nurkowań z ograniczoną dekompresją powietrzną do maksymalnej głębokości 50 metrów.

IDF Advanced Nitrox Diver – Kurs nurkowania technicznego umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do głębokości 50 metrów i z użyciem gazu dekompresyjnego do 100% tlenu.

IDF Extended Range Diver – Kurs nurkowania technicznego, umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do maksymalnej głębokości 55 metrów i z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych do 100% zawartości tlenu.

IDF Full Trimix Diver – Kurs nurkowania na mieszankach helowych, bez ograniczeń głębokości, umożliwiający bezpieczne zaplanowanie i wykonanie nurkowania na trimixie, z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych i podróżnych.

IDF Gas Blender – Kurs gas blenderski dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sporządzania odpowiednich mieszanin gazowych. Ułatwia znalezienie pracy w bazie nurkowej w dowolnym miejscu na świecie. Nie wymaga uprawnień nurkowych!

Kursy nurkowanie Techniczne malmo w IANTD:

IANTD – International Association of Nitrox and Technical Divers (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych) to jedna z czołowych federacji na świecie, która oferuje logo IANTD 120mm 300dpiprofesjonalne programy szkoleniowe dla nurków rekreacyjnych i technicznych. Głównym celem IANTD to przygotowanie wyszkolonych i świadomych swoich działań nurków, odkrywających możliwości wykraczające często poza możliwości nurkowań rekreacyjnych.

Kurs IANTD Advanced EANx (Nitrox) Diver – Program polega na rozwijaniu umiejętności i wiedzy nurka dotyczącej użycia mieszanin typu EANx w nurkowaniu rekreacyjnym. Dodatkowo rozwija sprawność nurka pod wodą i daje lepsze zrozumienie zasad nurkowania przy użyciu mieszanin wzbogaconych w tlen (o wyższej zawartości tlenu). Program przygotowuje nurka do nurkowań na maksymalną głębokość 42 metry (max 40% tlenu w fazie dennej), w tym dekompresyjnych z maksymalnym czasem dekompresji przyspieszonej wynoszącym maksymalnie 15 minut na EANx (do 100%) o maksymalnej wartości 1,5 PO2.

Advanced Recreational Trimix Diver – Podczas kursu IANTD Advanced Recreational Trimix Diver zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwalają realizować nurkowania znacznie dłuższe i głębsze, niż te, które do tej pory wykonywałeś.Program kursu przygotuje Ciebie do bezpiecznego nurkowania na rekreacyjnych mieszaninach trimixowych dla fazy dennej oraz na nitroksie o zawartości do 50% tlenu dla fazy dekompresji. W trakcie kursu poznasz zasady doboru gazów, planowania dekompresji i radzenia sobie pod wodą z awariami sprzętu.

Kursy nurkowanie Techniczne malmo w PADI TecRec DSAT:

Kursy są przygotowane przez DSAT  – Diving Science And Technology. DSAT jest jedną z największych światowych firm o charakterze badawczo rozwojowym, oferującą najnowszy system szkolenia nurków technicznych na świecie, stworzony na bazie wieloletniego doświadczenie w tejpadi tec rec dziedzinie.

  1. Tec 40  – uprawnienia do 40 m na powietrzu z 10 minutami dekompresji oraz możliwością użycia 1 butli z gazem dekompresyjnym (stage) do 50% tlenu. Kurs porównywalny do Advanced Nitrox z innych organizacji technicznych,
  2. Tec 45 – uprawnienia do 45 m na powietrzu, bez ograniczeń w czasie dekompresji oraz użycia 1 butli z gazem dekompresyjnym (stage) do 100% tlenu,
  3. Tec 50 – odpowiednik starego Tec Deep dający uprawnienia do 50 metrów na powietrzu, bez ograniczeń w czasie dekompresji oraz użycia dowolnej ilości butli z gazem dekompresyjnym (stage) do 100% tlenu.
  4. Tec Trimix 65  – uprawnienia do 65 metrów na trimixie o zawartości 18% tlenu i więcej. Odpowiednik uprawnień Normoxic Trimix z innych organizacji,
  5. Tec Trimix Diver – uprawnienia bez ograniczeń głębokości do używania dowolnych mieszanek trimixowych oraz dekompresyjnych bez żadnych ograniczeń czasowych.

Nurkowanie techniczne kurs cena:

Wszystkie kursy wyceniane są indywidualnie na podstawie liczby kursantów oraz liczny nurkowań , która jest wymagana do realizacji programu. Na cenę kursu maj duży wpływ miejsce, w którym go realizujemy i koszty gazów oraz ewentualnego team’u supportujcego nurkowania.

Zadzwoń 690 070 909 – sprawdź cenę kursu!

nurkowanie techniczne malmo

 

Facebook