Kurs nurkowania służby mundurowe | nurkowanie24.com

Kurs nurkowania służby mundurowe

Kurs nurkowania służby mundurowe

Tylko u nas specjalny program szkolenia kurs nurkowania służby mundurowe przygotowany dla kandydatów do służb mundurowych takich jak:

  • Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej
  • Państwowa Straż Pożarna
  • Policja i Żandarmeria Wojskowa
  • Straż Graniczna

Osoby starające się o przyjęcie do służb mundurowych za posiadany certyfikat nurkowego uzyskują dodatkowe punkty podczas rekrutacji!!!

Jedyny taki program obejmujący szkolenie podstawowe i szkolenie w suchym skafandrze (nie w piance) Dzięki temu szkolenie możemy realizować przez cały rok! – wyjątkiem jest tylko okres zalodzenie jeziora.

Szkolenie prowadzone jest według standardów federacji IDF, której standardy zdobyły uznanie służb mundurowych.

Kurs nurkowania służby mundurowe

Obozy szkoleniowe realizujemy na profesjonalnych bazach nurkowych zapewniających pełen support:

  • Kamieniołom Piechcin (Piechcin niedaleko Bydgoszczy)
  • Kamieniołom Zakrzówek (Kraków)
  • Jezioro Ińsko

Obóz szkoleniowy trwa 4-5 dni w zależności od logistyki. Liczba uczestników obozu to od 2 do 10 osób. W indywidualnych sytuacjach prowadzimy szkolenia indywidualne.

Koszt szkolenia uzależniony jest od liczby kursantów i miejsca szkolenia oraz terminu. W sprawie konkretnej oferty prosimy o kontakt na:

szkolenia@nurkowanie24.com lub tel +48 690 070 909

 Czego się nauczysz na kurs nurkowania służby mundurowe?

Kurs podzielony jest na trzy części, które mają się nawzajem uzupełniać i stopniowo budować wiedzę oraz umiejętności, które przydadzą Ci się w trakcie nurkowania. Część pierwsza to teoria, na której dowiesz się, między innymi, jak przebywanie pod wodą i oddychanie sprężonym powietrzem wpływa na nasz organizm, jakimi prawami rządzi się to tak odmienne środowisko i co możesz zrobić, żeby bezpiecznie i świadomie planować i wykonywać nurkowania, biorąc pod uwagę zróżnicowane środowisko, ograniczenia wynikające z praw fizyki, a także naszego sprzętu. Część druga to wody basenopodobne, na których w bezpiecznych, komfortowych i kontrolowanych warunkach nabywasz umiejętności, które przydadzą się później w czasie nurkowania na wodach otwartych. Zapoznasz się ze sprzętem do nurkowania, nauczysz jak swobodnie oddychać pod wodą i regulować swoją pływalność aż do uzyskania stanu nieważkości. Wykonasz też wiele ćwiczeń, które później wykorzystasz w swoich nurkowaniach. Część trzecia odbywa się na wodach otwartych i jest ukoronowaniem wszystkich poprzednich zajęć. Będziesz miał okazję wykonać prawdziwe nurkowania, w trakcie których wykorzystasz opanowane ćwiczenia w realnych warunkach. Przekonasz się, że Twoje umiejętności i wiedza pozwolą Ci dalej nurkować i planować nurkowania w towarzystwie partnera o takich samych lub wyższych uprawnieniach i czerpać przy tym jak najwięcej przyjemności z przebywania pod wodą.

Uprawnienia po ukończeniu kurs nurkowania służby mundurowe:

Nurkowanie bezdekompresyjne w wodach otwartych do głębokości 20 metrów

[contact-form-7 id=”2491″ title=”Formularz 1″]

 

Dla osób posiadających już rekreacyjne uprawnienia nurkowe zapraszamy na programy techniczne

 

Facebook