Kurs nurkowania | nurkowanie24.com

Kurs nurkowania

padiSzkolimy w systemie PADI dlatego, masz gwarancje, że Twoje uprawnienia nurkowe po kursie nurkowania w nurkowanie24 będą honorowane na całym świecie.

Szkolimy również z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Oprócz kursów z programu PADI prowadzimy liczne warsztaty dostosowane do oczekiwań naszych kursantów

 

 

Tabela prowadzonych szkoleń:

Diagram-szkolenia-PADI

 

Pierwsza Pomoc –  EFR (Emergency First Response)

EFR jest orgEFR-Logo04-redanizacją oferującą szkolenia pierwszej i dalszej pomocy przedmedycznej, a także kurs pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom (EFR Care for children). Standardy kursów oparte są o najnowsze założenia ILCOR – International Liaison Committee on Resuscitation. W trakcie szkolena uczestnik ma możliwość praktyki resuscytacji na manekinie czy nauki obsługi AED (automatycznego defibrylatora).

 

PADI-THE-WAY-THE-WORLD-LEARNS-TO-DIVE PADI – Professional Association of Diving Instructors to organizacja zrzeszająca Divemasterów, Instruktorów PADI oraz centra nurkowe działające w tym systemie. Powstała w 1967 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Johna Cronina i Ralpha Ericksona (którzy dziś pełnią funkcje zastępcy i prezesa PADI).

PADI jako pierwsze wprowadziło łatwy, bezpieczny, modułowy system szkolenia oparty na standardach, popularyzując ten sport dla szerokiej rzeszy ludzi. Dzięki naciskowi na bezpieczeństwo, standaryzacji szkolenia oraz reklamowaniu nurkowania jako świetnego sposobu na spędzanie wolnego czasu, PADI jest obecnie największą i najbardziej popularną organizacją. Członkowie PADI wydają około 1.000.000 certyfikatów nurkowych rocznie. PADI zrzesza ponad 130.000 członków, a w jej ramach działa ponad 4.300 centrów nurkowych w ponad 175 krajach i terytoriach. Materiały dydaktyczne PADI są przetłumaczone na ponad 20 języków. Ponad 70% certyfikatów nurkowych nadawanych na świecie to certyfikaty PADI

Główna siedziba PADI jest w USA w Kalifornii, PADI posiada również oddziały regionalne. Polska, wraz z większością krajów Europy środkowo-wschodniej należy do PADI International, które poza tym obejmuje swoim zasięgiem Wielką Brytanię, Rosję i Afrykę.

 

Facebook