Kurs nurkowania za darmo | nurkowanie24.com

Kurs nurkowania za darmo

Kurs nurkowania za darmo

PADI to najbardziej uznana federacja nurkowa na świecie. Plany kursów pozwalają na skuteczne opanowanie wszystkichwymaganych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu każdy otrzymuje uznawany na całym świecie certyfikat. To najlepszy wybór – Kurs nurkowania za darmo


Kurs nurkowania za darmo

Kurs nurkowania za darmo

Kurs nurkowania za darmo

 

Tego jeszcze nie było !!!

 

Kurs nurkowania za darmo to znaczy bez angażowania gotówki

 

Kurs rozliczamy na zasadach umowy barterowej

 

 

 

Czym jest dokładnie umowa barterowa:

Umowa barterowa to wymiana usługi za usługę, towaru za towar, towaru za usługę lub usługi za towar. Jest to tzw. umowa nienazwana, czyli nie ma określonej prawem definicji. Polega na wzajemnej wymianie, bez konieczności sięgania po pieniądze. Odbywa się więc bez udziału gotówki, ale wymieniane towary/usługi, powinny być sobie równe co do wartości. Pomimo braku rozliczenia w pieniądzach, ma charakter umowy odpłatnej (tak jak np. najem).

Można też powiedzieć, że zakładająca wzajemną kompensację należności umowa barteru to dwie wzajemne umowy sprzedaży w jednej.
Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego (por. wyrok SN z 26.08.2004, I CK 210/04, Biul. SN 2005/2/13) umowa barterowa jest konsensualna (czyli wynika ze zgodnych oświadczeń woli obu stron), odpłatna i wzajemna. Także zdaniem Sądu Najwyższego barter wykazuje najwięcej podobieństw do umowy zamiany. Umowa zamiany została uregulowana w art. 603 k.c., zgodnie z którym każda ze stron zobowiązuje się przenieść na drugą stronę własność rzeczy, w zamian za zobowiązanie się do przeniesienia własności innej rzeczy. Do umowy zamiany stosuje się przepisy o sprzedaży (art. 604 k.c.). Należy jednak pamiętać, że przedmiotem umowy zamiany są tylko rzeczy, natomiast w transakcjach barterowych mogą to być także usługi.

Jakie kursy możemy rozliczyć na zasadach umowy barterowej?

Wszystkie 😉

Począwszy od kursu podstawowego: Open Water Diver, przez AOWD, RESCUE czy kończąc na DIVE MASTERZE. A także dowolna specjalizacja nurkowa taka jak DEEP, suchy skafander, czy nurkowanie na nitrox.

 

Jeśli masz możliwość zaproponowania nam Twoich usług ponieważ na co dzień zajmujesz się: reklamą, IT, poligrafią albo po prostu jesteś handlowcem, czy masz dużo czasu i chciałbyś odpracować szkolenie – to jest to możliwe. Każdą propozycje przeanalizujemy indywidualnie, więc jeśli masz dobry pomysł na barter pisz lub dzwoń 🙂

Wakacje nurkowe – Malta 😉

Zapisz się na kurs nurkowania

[contact-form-7 id=”2491″ title=”Formularz 1″]

 

Facebook